Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

70 LAT ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ–CURIE W OLEŚNICY

Z wielką przyjemnością informujemy, że rok 2016 dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy jest rokiem jubileuszowym.

Główne uroczystości obchodów 70-lecia Szkoły odbędą się 7 i 8 października 2016 r. Świętowanie jest okazją do wspomnień i spotkań w murach szkoły klasowych kolegów i nauczycieli.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych do udziału w jubileuszowym Zjeździe, który odbędzie się 8 października 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Wojska Polskiego 67/69 w Oleśnicy.

Mamy nadzieję, że spotkanie wielu pokoleń Absolwentów  jednej z największych szkół na terenie Dolnego Śląska, będzie okazją do wspomnień, refleksji i wzruszeń, a przede wszystkim do wspólnego świętowania w gronie kolegów, przyjaciół i nauczycieli.

Osoby zainteresowane udziałem w Zjeździe prosimy o zgłaszanie się od 15 kwietnia 2016 r. za pośrednictwem strony internetowej szkoły www.zsp.olesnica.pl

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status