Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Akcja „Krew”

24. 01. 2022 r. odbyła się w naszej szkole kolejna akcja „KREW” przygotowana przez Szkolny Klub Honorowych Dawców Krwi „OSOCZE”. Do rejestracji wstępnej zgłosiło się 59 krwiodawców, z których 43 zostało zakwalifikowanych do oddania krwi.

43 KRWIODAWCÓW x 450 ml KRWI = 19 350 litrów PEŁNEJ KRWI

Pozdrawiają i zachęcają do dalszego oddawania krwi, opiekunki „OSOCZA”- Katarzyna Kwaczyńska, Joanna Leśniak oraz Marta Żminkowska

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status