Licencja Joombla PDF Drukuj Email

Ten serwis internetowy powstał w oparciu o oprogramowanie Joomla. Prawa własności do programu należą do Open Source Matters Copyright 2005. Jeśli chcesz rozpowszechniać, kopiować lub modyfikować Joomla, bardzo prosimy, abyś zrobił to na prawach i zasadach GNU General Public License. Jeśli nie znasz tej licencji, może zechcesz przeczytać więcej o możliwościach wykorzystania licencji joomla.

Cała inna zawartość i dane wpisywane w zawartość tego serwisu internetowego oraz dodawane po instalacji szablony są własnością ich prawowitych właścicieli.

Wszelkie materiały i dokumenty prezentowane na stronach http://bip.zsp.olesnica.pl, oznaczone licencją GNU Free Documentation Licence mogą być rozpowszechniane na zasadach zgodnych z nią.

Pozostałe materiały mogą być rozpowszechniane tylko i wyłącznie za zgodą ich autorów. W tym celu proszę pisać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości