Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2021/2022(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Brązowa szkoła w rankingu PERSPEKTYWY 2017

Miło nam poinformować, iż Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy znalazł się na 211 miejscu w gronie 300 najlepszych Techników w prestiżowym Rankingu Techników Perspektywy 2017 i otrzymał tytuł Brązowa szkoła.

W rankingu dla województwa dolnośląskiego Technikum znalazło się na 12 miejscu wśród 50 najlepszych szkół. W przypadku techników w rankingu pod uwagę brano sukcesy szkoły w olimpiadach (20 proc.), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20 proc.), i dodatkowych (30 proc.) a także wyniki egzaminu zawodowego (30 proc.).

Pełny ranking znajduje się pod adresem : http://www.perspektywy.pl/ranking/2017/TECH/pdf/PERSPEKTYWY_2017_Ranking_technikow.pdf

tarcza-2017v300

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status