Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Czytelnicza lista przebojów

Nagrodę za aktywny udział w Czytelniczej Liście Przebojów września 2020 r. otrzymała uczennica klasy  II TS p  Nikola Wierzchołek. Gratulujemy! Prezentujemy też książkę miesiąca.

KSIĄŻKA WRZEŚNIA

RHYS Synowie zemsty #1
Agnieszka Siepielska RHYS Synowie zemsty #1

Niebezpieczni mężczyźni, mafia i zło, które czai  się za rogiem. Dwudziestoczteroletnia Viviana Thomson pracuje w luksusowym sklepie z odzieżą męską. Pewnego dnia dowiaduje się, że nastąpiła pomyłka. Jeden z klientów otrzymał inne garnitury, niż te, które zamawiał, a teraz domaga się, by osobiście dostarczono mu właściwe. Mimo że Viviana nie jest odpowiedzialna za tę sytuację, zgadza się pojechać do domu mężczyzny.
Rhys Miller jest szanowanym i nieziemsko przystojnym milionerem. Lubi, gdy wszystko idzie po jego myśli. Wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję, żeby ugrać coś, na czym mu zależy. Dostarczenie niewłaściwego zamówienia pozwala mu więc wprowadzić w życie plan, który zaczął sobie układać jakiś czas temu. Gdy widzi Vivianę u siebie, ma już pewność, że podjął właściwą decyzję. Dziewczyna nie ma pojęcia o tym, że właśnie trafiła prosto do paszczy lwa.
Rhys to pierwsza część serii „Synowie Zemsty” o mafijnej rodzinie Valenti. Bohaterowie tej powieści zmagają się z piętnem przeszłości i skrywają wiele tajemnic. Książki te czyta się jednym tchem i wciągają od pierwszej strony.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status