Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Finał Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Aerobiku Rekreacyjnym.

Uśmiech

Dnia 15.04.2014 r. w hali Młodzieżowego Centrum Sportu we Wrocławiu, odbył się FINAŁ DOLNOŚLĄSKIEJ LICEALIADY MŁODZIEŻY W AEROBIKU REKREACYJNYM, której organizatorem był Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk we Wrocławiu.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy reprezentowała „Taneczna Rodzinka z 20 „ w składzie:

  • Julita Malerek
  • Agnieszka Janoś
  • Adrianna Wójcik
  • Patrycja Sikora
  • Katarzyna Kaznowska
  • Daria Czapla
  • Anna Beer

Opiekunem zespołu była p. Agnieszka Bernacka.

 

Dziewczęta zaprezentowały układ, którego kompozycja zawierała elementy podstawowe („pompki”, „brzuszki”, „ pajace”, element równoważny, zmiany ustawień minimum 6 razy), połączone różnego rodzaju krokami tanecznymi, podskokami, obrotami, formami ćwiczeń kształtujących z różną pracą ramion.

 

Zawody były na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, a nasz zespół po bardzo wyrównanej walce, zajął VII miejsce .

Gratulujemy „ Tanecznej Rodzince z 20″ występu, dobrego humoru i ogromnego entuzjazmu podczas zawodów .Uśmiech

{gallery}dzienna_szkola/faerobik{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status