Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2021/2022(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Zawodowych w Oleśnicy

13 października 2021 r. w auli naszej szkoły odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. To szczególne święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i pedagogów.

Wyróżniający się nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi otrzymali z rąk Dyrektora Szkoły także nagrody i szczególne podziękowania za swoją pracę.

Dla wszystkich zebranych uczniowie z klasy 3THg (pod opieką wychowawczyni – p. Joanny Dziedziny) przygotowali bukiet pięknych, miłych życzeń i podziękowań oraz ciekawy kolaż artystyczno – wokalny z „Przepisem na ucznia”.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status