Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2021/2022(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Jesteśmy w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa

 Miło nam poinformować, że nasza Szkoła po raz kolejny zakwalifikowała się do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Tegoroczne wsparcie finansowe wynosi 15 tysięcy złotych. W ramach NPRCz planowany jest głównie zakup książek będących nowościami wydawniczymi i nie będących podręcznikami, a także uzupełnienie elementów wyposażenia  biblioteki. Będzie można również nabyć nagrody dla zwycięzców konkursów czytelniczych. Cieszymy się, że nasza biblioteka wzbogaci się o kolejne nowości dla młodzieży. Pozyskamy również nowe wyposażenie, które przyczyni się do polepszenia obsługi czytelników.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status