Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

„Kartka dla Polski”

W naszej szkole został przeprowadzony szkolny konkurs polonistyczny ,,Kartka dla Polski”. Celem przedsięwzięcia było uczczenie 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, kształtowanie postaw patriotycznych oraz pogłębianie umiejętności redagowania życzeń w formie pisemnej. Nasi uczniowie przygotowali życzenia dla swojej Ojczyzny, wykazali się przy tym niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem. Dom rodzinny, bogata historia i piękne zabytki, wielcy Polacy, przyroda – wspaniałe góry, jeziora  i morze, a nawet…pierogi. Okazuje się, że lista powodów, za które nasi uczniowie kochają Polskę jest dłuższa, niż się spodziewałyśmy. Jury konkursowe, biorąc pod uwagę samodzielność, pomysłowość i nawiązanie do tematyki konkursu, postanowiło nagrodzić i przyznać szczególne wyróżnienia:

 I miejce – Laura Przyłucka, klasa 3 TEp

II miejsce – Daria Brąś, klasa 3 THg

III miejsce – Wiktoria Nowak, klasa 1 Sp  

     Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za trud włożony w przygotowanie prac związanych z konkursem, a autorom nagrodzonych prac gratulujemy!

                                                                                                                                                                       Organizatorki

                                                                                                                                       Izabella Kownacka, Bogusława Szachnowska

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status