Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Kartki na Islandię są gotowe!

6 grudnia przedstawiciele uczniów zaangażowanych w międzynarodowy projekt „ Listy do Mikołaja Reja” przekazali Panu Stanisławowi Królowi, pracownikowi Oleśnickiej Biblioteki Publicznej przygotowane kartki świąteczne. Młodzież wykazała się ogromną kreatywnością zarówno w pisaniu życzeń, jak i w malarskim ujęciu Mikołaja Reja. Pomysłowość Naszych uczniów nie miała granic. Świadczą o tym słowa pracowników biblioteki:  Kartki i życzenia robią niesamowite wrażenie. Tak kreatywnych prac dawno nie widzieliśmy a Mikołaj Rej w świątecznej odsłonie może spokojnie konkurować z prawdziwym Mikołajem.

Cieszymy się ogromnie, że uczniowie Zespoły Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie stanęli na wysokości zadania. Dziękujmy za kartki, które są „ prawdziwymi, małymi dziełami sztuki”. Dołączamy się do świątecznych życzeń  i przesyłamy gorące pozdrowienia dla Polonii mieszkającej w Ólafsvíku.

Koordynatorki projektu

Izabella Kownacka

Bogusława Szachnowska

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status