Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Konkurs na najlepszego ucznia w zawodzie Technik Informatyk w 2014r.

W dniach 12 i 13 marca 2014r. odbył się Etap Regionalny Konkursu na NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ZAWODZIE TECHNIK INFORMATYK W 2014R.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy reprezentowała drużyna uczniów z klasy IV a TI w składzie: Artur Lisowski oraz z klasy IV b Ti – Damian Pitschman i AdrianPiasecki.

Na Etapie Regionalnym nasza szkoła zajęła I miejsce, natomiast  Etap Wojewódzki  Konkursu wygrała drużyna Zespołu Szkół Elektro-Mechanicznych w Legnicy. Uczniowie ZSP w Oleśnicy zajęli IV miejsce.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, którego celem jest wyłonienie najlepszych uczniów w zawodzie. Sprawdza umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy i umiejętności oraz współpracę w trzyosobowych zespołach, reprezentujących szkołę.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status