Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Konkurs ,,Najlepszy Uczeń w zawodzie Sprzedawca”

W dniu 24.04.2013 odbył się szkolny konkurs pod hasłem ,,Najlepszy Uczeń w Zawodzie Sprzedawca”. W konkursie wzięło udział 10 uczniów klas drugich, którzy w czerwcu 2013 roku kończą naukę w zawodzie sprzedawca. Justyna Podstawka, Agnieszka Strzelecka, Sylwia Walasek, Joanna Prończykowska, Aleksandra Woleńszczak, Klaudia Urbaniak, Dorota Janik, Anna Góral, Monika Bargieła, Radosław Lużyński.

 

 

 

Prace uczestników oceniało jury, składające się z pracodawców naszych uczniów: Pani Wiesława Aszurkiewicz, Pani Helena Jóźwik i Pani Helena Koralewska. Laureatką konkursu została uczennica  klasy 2a sprzedawca Aleksandra Woleńszczak, która podczas obsługi klienta najlepiej zaprezentowała techniki sprzedaży i reklamy towarów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy obsługi klienta na bardzo wysokim poziomie.

Uczniów do konkursu przygotowała Violetta Szczepanik – Nauczycielka organizacji sprzedaży i sprzedaży towarów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy.

{gallery}dzienna_szkola/KonkursSprzedawcy{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status