Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Rozlosowane grupy w Lidze Klas w piłkę nożną

Od 2 listopada 2021 r. rozpocznie się w naszej szkole Liga Klas w piłkę nożną. Poniżej prezentujemy grupy powstałe w wyniku losowania. Informujemy, że zwycięzcy poszczególnych grup przechodzą do następnego etapu. Najlepsza drużyna z drugiego miejsca ze wszystkich grup również awansuje do półfinału. Nastepnie sześć drużyn utworzy grupy półfinałowe na zasadzie „przegrywający odpada”. W finale zagrają trzy najlepsze drużyny systemem „każdy z każdym”.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status