Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Mikołajki 2010

Mikołajki 2010

Dzielenie się swoim czasem i pomoc innym uważamy za wyróżnienie. Czas przedświąteczny w szczególny sposób nastraja i sprawia, że zauważamy innego człowieka. W wielu ludziach wyzwala potrzebę ofiarowania daru serca, który spowoduje uśmiech, a czasem nawet łzy wzruszenia.

Z okazji Mikołajek dnia 6 grudnia br. uczniowie naszej szkoły gościli w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Dobroszycach u dzieci wymagających specjalnej opieki oraz w świetlicy środowiskowej w Oleśnicy.
Dzieci przyjęły nas z wielkim entuzjazmem i radością. Były bardzo wzruszone wizytą Mikołaja, który rozdawał świąteczne paczki zrobione przez uczniów naszej szkoły. Wspólne zabawy i śpiewanie kolęd zbliżyły nas do siebie.
Każde z dzieci było wyjątkowe. Radosny uśmiech na ich twarzach przeniósł nas w świat pełen magii. Chcieliśmy jak najdłużej z Nimi zostać, bawić się, poznawać ich świat. Jednak zbliżył się czas rozstania. Pożegnaliśmy się z dziećmi, które ofiarowały nam swoją wdzięczność i pełni nowych doświadczeń powróciliśmy do domów.
Najlepszym dowodem na to , że jesteśmy potrzebni w tych miejscach była niesamowita radość dzieci i ich opiekunów. Kilka chwil spędzonych z Mikołajem i Gwiazdeczkami pozwoliło zapomnieć wszystkim o otaczającym ich szarym świecie, bezradności, codziennych problemach.

{gallery}/artykuly_zdj/2010_2011/mikolajki/{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status