Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Mikołajki 2011

W dzień Świętego Mikołaja tradycyjnie już, młodzież naszej szkoły odwiedziła ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY w OLEŚNICY i OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY CARITAS ARCHIDIECEZJI WROCŁAWSKIEJ w DOBROSZYCACH.

W orszaku Mikołaja (Dariusz Dubeński) zaangażowane były Anioły (Martyna Łazarska i Kamila Kowalska), Diabełki (Dominika Przybylska i Arkadiusz Zawierucha oraz Aleksander Donda), Renifer (Marek Łazarski). Całość przedsięwzięcia przygotowała, jak co roku, pedagog szkolny Małgorzata Kamińska. Paczki powstały z dobrowolnych darów (słodycze, zabawki i przybory szkolne, książki i inne) od uczniów naszej szkoły i indywidualnych ofiarodawców. Obecność Mikołaja wywołała ogromną radość dzieci i młodzieży. Przygotowany program artystyczny bardzo wszystkim się podobał. Wspólne tańce i zabawy dostarczyły niepowtarzalnych przeżyć po obu stronach. W podziękowaniu dzieci przygotowały laurki dla Świętego Mikołaja. Odbierając prezenty śpiewały i tańczyły. Żegnając się wszyscy obecni nie mogli oprzeć się wrażeniu, że „kiedy bierzesz masz ręce pełne, kiedy dajesz masz serce pełne…”.

{gallery}artykuly_zdj/2011_2012/Mikolajki/{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status