Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

„Młoda Krew Ratuje Życie”

27 czerwca 2021 r. odbył się w oleśnickim Parku nad Stawami festyn z okazji 100-lecia młodzieży PCK. W ramach obchodów tej rocznicy nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w kategorii Największa ilość oddanej krwi w XVII Edycji Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie”.

Nagroda została przekazana na ręce dyrektora szkoły, p. Jacka Stali, który odebrał ją w asyście nauczycieli zajmujących się działalnością Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Osocze”(Stanisław Różycki, Marta Żminkowska, Katarzyna Kwaczyńska, Katarzyna Przybycień oraz Joanna Leśniak).

KRWIODAWSTWO jest sztandarowym działaniem naszego szkolnego wolontariatu a ilość oddanej przez naszą młodzież krwi ogólnopolskim sukcesem.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status