Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Obchody Dnia Niepodległości

Dnia 10 listopada 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości – rocznicy przywrócenia Polsce granic i suwerenności. Uczniowie przypomnieli najważniejsze wydarzenia historyczne, deklamowali wiersze oraz śpiewali piosenki patriotyczne. Apel został przygotowany przez klasę 2TI pod opieką p. Marty Żminkowskiej oraz p. Barbary Szewczyk wraz z zespołem.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status