Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Office 365 dla każdego

office-365

Z przyjemnością informujemy, że od roku szkolnego 2016/2017 każdy uczeń i nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy może otrzymać bezpłatny dostęp do pakietu Microsoft Office 365 dla edukacji przez cały okres edukacji!

Office 365 to połączenie aplikacji z pakietu Office(m.in. Word, Excel, PowerPoint) z pakietem usług(możliwość pracy nad dokumentem z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym i dostęp do swoich dokumentów/plików z dowolnego miejsca i urządzenia) , które udostępniane są bezpłatnie jako usługa w chmurze dostępna przez przeglądarkę internetową i wymagają posiadanie dostępu do Internetu. Na urządzeniach z systemem Android oraz Apple iOS (tablet, smartfon) możliwe jest doinstalowanie aplikacji mobilnych.

 

Zalety:

  • Internetowe wersje aplikacji Word, PowerPoint, Excel, OneNote i Outlook
  • Praca z urządzeniami mobilnymi oraz grupowa w trybie rzeczywistym
  • Poczta e-mail ze skrzynką pocztową o pojemności 50 GB (imie.nazwisko@zspolesnica.onmicrosoft.com)
  • Przechowywanie i udostępnianie plików dzięki nieograniczonej przestrzeni dyskowej usługi OneDrive w chmurze
  • Tworzenie quizów, sprawdzianów, testów online za pomocą aplikacji Forms
  • Tworzenie wirtualnej klasy i zeszytów, notesów.
  • Tworzenie interaktywnych prezentacji w aplikacji Sway
  • Bez opłat licencyjnych za oprogramowanie, które zawsze jest aktualne!

 

W celu utworzenia konta należy przesłać prośbę o dostęp do usługi z informacją o dotychczasowym adresem e-mail do p. S.Loty przez dziennik elektroniczny albo e-mail: stanislaw.lota@zsp.olesnica.pl W przypadku uczniów należy przesłać dokument zbiorczy opracowany przez wychowawcę(imię, nazwisko, adres e-mail), bądź indywidualnie uczeń powinien się zgłosić przez dziennik elektroniczny.

 

Więcej informacji o pakiecie Office 365 dla edukacji : https://products.office.com/pl-PL/student/office-in-education?tab=schools&CorrelationId=1c54d34d-31f4-4b5b-ba3c-3018841a70d6

 

źródło:microsoft.com

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status