Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Osiągnięcia uczniów ZSZ w Oleśnicy

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy reprezentowali szkołę w roku szkolnym 2021/2022  w licznych konkursach edukacyjnych i artystycznych. Wykazali się również zacięciem sportowym i sprawnością fizyczną, zajmując czołowe miejsca w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Przedstawiamy osiagnięcia uczniów

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status