Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Podsumowanie osiągnięć uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy w roku szkolnym 2014/2015

„Jeśli wiesz, dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał” Seneka

Po raz drugi uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na spotkanie z dyrekcją szkoły
i nauczycielami, aby podsumować swoje tegoroczne osiągnięcia w różnych dziedzinach.
„Wielu z tych uczniów zostało już nagrodzonych za swoje sukcesy, dzisiaj otrzymają oni dodatkowe gratulacje i okolicznościowe dyplomy – odczytała prowadząca galę uczennica kl.I TE. Dyrektor szkoły wręczył uczniom certyfikaty IT SZKOŁY oraz dokumenty nadające kwalifikacje do obsługi koparko-ładowarek i wózków jezdniowych z napędem silnikowym.

Wicedyrektor Katarzyna Misiak i Jadwiga Skorek wraz z obecnymi nauczycielkami i panią pielęgniarką wręczyły uczniom upominki i dyplomy. Oto wykaz wyróżnionych uczniów:

– II Międzypowiatowy konkurs o historii i Kulturze Żydów (ze szczególnym uwzględnieniem Żydów ze Śląska) – I miejsce Anna Łoza III TI

– II Powiatowy Konkurs Historyczny ,,O Polskę niepodległą-Podziemie antykomunistyczne
w Polsce w latach 1944-1956”dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Drużyna Jarosław Sypko II TI i Kacper Pelczarski II TS zajęła III miejsce

– szkolny konkurs „Dzieje książki”
I m. Tomasz Rupacki III TM, II m. Michał Filipowiak III TI, III m. Michał Gudyka III

Dyplomy za udział w etapie regionalnym konkursu „ Najlepsi uczniowie w roku 2015

w zawodzie technik mechanik sukces osiągnęli ucz. kl. III TM
Brajan Głąb, Jarosław Królik i Rafał Małasiński

w zawodzie technik informatyk” z kl. 3 TI
1. Patryk Konopka i Kamil Serwata, którzy otrzymali także nagrodę za I i II miejsce
w konkursie SUPER INFORMATYK
2. Mariusz Ziętek

I miejsce w zawodzie technik ekonomista
Anna Czech i Adrianna Choczaj z III TE uczennice osiągnęły także sukces w konkursie rachunkowości wraz z Sebastianem Kretem i Przemysławem Myszkiewiczem z III TE

w zawodzie technik handlowiec
Natalia Rak z III TH 3 miejsce

w zawodzie technik spedytor
Dawid Gąsior, Mateusz Sobolewski, Dawid Tomaszewski z 3 TS

w zawodzie sprzedawca 3 a sp
3. Ewa Kamińska
4. Paulina Kiełkiewicz
5. Patrycja Sikora

w zawodzie fryzjer
6. Anna Pawlik 3b wz
7. Daria Piwowarska 2c wz
8. Agata Siecla 2c wz

Konkurs matematyczny „Z POCHODNĄ ZA PAN BRAT”
1m zajął absolwent szkoły Daniel Nowak
2 miejsce zajął Bartłomiej Zagórny z 3 TI
Konkurs matematyczno – fizyczny „MATEMATYKA I FIZYKA NIE JEST TRUDNA”

I TM 1 miejsce, I TH 2 miejsce, 1 TI 3 miejsce
Konkurs „Święto liczby pi” wygrał Szymon Grzywna z 3 mm
Konkurs „ Najlepszy matematyk” Michał Fidler z tej samej klasy

Konkurs biologiczny „Choroby nowotworowe”
1 miejsce Klaudia Jaroszewska
2 miejsce: Agata Szypa, Damian Wiekiera
3 miejsce: Dominika Hanicka, Karolina Kasprzyk, Konrad Kolański
Konkurs Motoryzacyjny
Damian Malczewski i Daniel Gruszczyński z 3
Za pracę artystyczną na rzecz szkoły dyplomy i maskotki pluszaki otrzymali :
1. Sandra Wilgosz i Agnieszka Zińczuk z 2 sp
2. Aleksandra Trzópek z 1 sp
3. Michał Filipowiak z 3 TI
4. Kacper Lubojański z 2 TM
5. Dawid Kitel i Paweł Kieryk z 1 TI
6. Patryk Zajączkowski z 1 oos

W listopadzie z okazji Dnia Patronki Szkoły odbył się konkurs pt, „Lekcje Marii”
I miejsce zajęła klasa I TM. II miejsce I TE. III miejsce I TI

„Moja mała ojczyzna’ to konkurs przedmiotowy z języka polskiego na wykonanie dowolną techniką albumu promującego kulturę lokalną miejscowości, w której mieszkam
Dominika Rzepka z 1 TI otrzymała nagrodę za zajęcie I miejsca,
Agata Szypa z I TE za II miejsce
Klaudia Jaroszewska z I TH III miejsce
Konkurs Wiedzy o Oleśnicy i regionie
przyniósł sukces uczniom klasy 2 TS –Jakubowi Maderakowi, Kacprowi Pelczarskiemu, Mikołajowi Pietrasowi
Konkurs językowy „Polszczyzno, jaka jesteś”, który zorganizowali nauczyciele bibliotekarze dał zwycięstwo
Łukaszowi Krajewskiemu z I TI , Marcelinie Tomaszewskiej i Annie Pawłowskiej z I TS
Konkurs na plakat promujący bibliotekę i czytelnictwo wygrał Paweł Kieryk z I TI
II miejsce zdobył Konrad Kazimierski z II TI i Dominik Kaszuba z I b wz
W konkursie fotograficznym „Selfie w Oleśnicy”
II miejsce zajął Marcin Mencel z III TM i otrzymał nagrodę a dyplomy za udział odebrali
Olga Cempel 3 TI i Krystian Woźniak 3 TM.

Za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu powiatowym
i wojewódzkim w latach 2012-2015 nagrody otrzymali:
Patrycja Sikora z III a sprzedawca
Dominik Krakowiak z III a WZ i Krzysztof Kumejko z III mmm
Za najlepsze osiągnięcia sportowe w roku szk. 2014/2015
dyplom odebrał Damian Przybytek z I oos

Konkurs na plakat „Szkodliwości palenia tytoniu” wygrały :
Paulina Karpińska i Klaudia Potaczek z I b WZ z I TH Agata Beer i Emilia Hanzel

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy zasłużonego odpoczynku w czasie wakacji.
Jadwiga Skorek

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status