Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Podsumowanie osiągnięć uczniów ZSP w Oleśnicy w roku szkolnym 2013/2014

W czwartek 12 czerwca odbyła się uroczystość podsumowująca udział uczniów naszej szkoły w konkursach, turniejach i olimpiadach w roku szkolnym 2013/2014. Wyróżniono 60 osób, które w wielu dziedzinach dążyły do swoich sukcesów (raz mniejszych, raz większych).

Anna Łoza ucz. kl.2 TI przedstawiła prezentację tych dokonań wg kategorii komisji przedmiotowych z uwzględnieniem organizatorów i opiekunów wszystkich zgłoszonych konkursów. Oprócz upominków, każdy uczeń otrzymał specjalnie przygotowane na tę okazję gratulacje od Pana Dyrektora, a uczniowie, którzy odnieśli sukces w kilku konkursach dodatkowo statuetki przedstawiające żaglówkę, wykonane przez uczniów kl. I TM. Projekt tej nagrody  przygotował pan Dariusz Łabuda, aby była symbolem  w  realizacji myśli Seneki: „Jeśli wiesz, dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał”

Muzycznym akcentem tej uroczystości był występ chóru, który przygotował ks. Igor Urban. Wszystkim uczniom i ich opiekunom gratulujemy i życzymy udanego wakacyjnego odpoczynku. Organizatorki podsumowania sukcesów uczniów naszej szkoły – Beata Horbacz, Sabina Stala, Jadwiga Skorek

{gallery}dzienna_szkola/12.06.2014{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status