Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Pożegnanie 10-06-2011

Żegnamy Absolwentów ZSZ i Policealnej Szkoły dla Dorosłych

W dniu 10 czerwca 2011r. miała miejsce uroczystość pożegnania absolwentów ostatnich klas,

w której oprócz społeczności szkolnej a więc: Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i uczniów wzięli udział przedstawiciele Starosty powiatu, Burmistrza miasta, Zarządu Rejonowego PCK, Rady rodziców oraz Starszy cechu.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odegraniu hymnu państwowego – głos zabrał Dyrektor ZSP Pan mgr Jacek Stala, który żegnając tegorocznych absolwentów, życzył im pomyślnego zdania egzaminów zawodowych a także tego, aby w życiu dorosłym podejmowali decyzje zawsze przemyślane i trafne, budowane na fundamencie empatii i asertywności.
Po uroczystym ślubowaniu absolwentów, Ci spośród nich, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, zachowaniu i sporcie – zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi, certyfikatami i dyplomami uznania. Uroczysty apel zakończył występ szkolnego dziewczęcego zespołu wokalnego „Galimatias”.

{gallery}/artykuly_zdj/2010_2011/pozegnanie_Zsz/{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status