Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Pożegnanie Klas Zawodowych

Apel na zakończenie ZSP i Szkoły Policealnej dla Dorosłych ZSP w Oleśnicy

14 kwietnia 2013 roku był ostatnim dniem roku szkolnego 2012/2013 dla uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej  i Szkoły Policealnej dla Dorosłych.

 

„Kończymy rok szkolny”- mówiła prowadząca apel , który oprócz radosnych i szczęśliwych chwil przyniósł dwa smutne wydarzenia. Nie ma dzisiaj z nami naszych kolegów Norberta i Dawida ,którzy odeszli na zawsze. „Uczcijmy ich pamięć chwilą ciszy”

Wśród zaproszonych gości był starosta Oleśnicy, przedstawiciel Cechu Rzemiosł oraz koordynator akcji krwiodawstwa.

Po wystąpieniach gości i podziękowaniach uczniów, którzy pięknymi kwiatami obdarowali nauczycieli, nastąpiło przyrzeczenie absolwentów i rozdanie nagród.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymała

Aleksandra Woleńszczak z 2 A SP ze śr. 4,75,

a wśród słuchaczy Szkoły Policealnej najwyższy wynik 5,0  uzyskała

pani Halina Bronkowska.

Za  dobre wyniki w nauce oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie nagrody otrzymały:

Uczennice z klasy 2 a sprzedawca

Klaudia Urbaniak

Sylwia Walasek

Radosław Lużyński

Joanna Prończukowska

Anna Góral

Agnieszka Strzelecka

Monika Pargieła

Uczennice z klasy 2 b sprzedawca

Magdalena Cebula  i Angelika Różnicka

oraz z 2 kucharz

Michał Kopczyński i Krzysztof Paradowski – który wyróżnił się wzorową frekwencją

z  klasy 3 b wz

Ewelina Janda

Justyna Szostek

Sara Bęben

Aneta Kargol

Angelika Stefanek

Z  klasy 3 a wz

Iwona Janeczek

Emilia Nigowska

Z klasy 3 mm

Dawid Olejarczyk

Damian Jurkiewicz

Rafał Janiak

Ze Szkoły Policealnej

Jowita Bera

Ismena Bernat

Anna Lewińska

Katarzyna Maj

Certyfikat potwierdzający umiejętności obsługi programów finansowo- księgowych otrzymują słuchaczki Szkoły Policealnej

Jowita Bera

Ismena Bernat

Halina Bronkowska

Katarzyna Maj

Pamiątkowe statuetki i dyplomy za udział w konkursach plastycznych    powiatowych i ogólnopolskich  wręczono:

Ewelinie Janda i Annie Góral

Nagrody za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych otrzymali:

Marcin Marek z 3 mps  i Łukasz Mateusiak z 3 a WZ

30 osób uhonorowano za akcję krwiodawstwa, w której najwięcej krwi oddali;

Jakub Maciński, Zbigniew Tabaczuk, Michał Szczepczun, Sebastian Grześnik, Tadeusz Prystalczyk, Jarosław Kozicki, Paweł Leśniak, Tomasz Skruch, Remigiusz Szczuraszek, Dawid Larysz, Sylwester Mastalerz, Tomasz Dąbrowski, Damian Drabant, Natalia Bojarska, Maciej Jędrzejczak, Piotr Babiarz, Angelika Stefanek, Kamila Zawierucha, Sebastian Tusznicki, Paweł Głowacz, Michał Kubala, Adrian Bielski

Na zakończenie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami, aby odebrać oczekiwane świadectwa.

 

{gallery}artykuly_zdj/2012_2013/zaw{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status