Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Pożegnanie Tegorocznych Absolwentów

26  kwietnia 2013   był szczególnym dniem dla klas III ZI, 4 TM, 4 TE, 4 TI, 2 ULO, 3 LO/g, 3 TUH i 3 TUM.

Był to ostatni szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość, wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Dyrektor szkoły i zaproszeni goście żegnali wszystkich ciepłymi słowami, podkreślając, jak ważny etap edukacji właśnie mija.

„Każdy z Was zostawia tu część swojego życia – powiedziała przedstawicielka klas III -to okazja do podsumowania Waszej pracy, do refleksji i  zadumy.

Drodzy maturzyści życzę Wam pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości, czyli połamania piór, dostania się na wymarzony kierunek studiów, optymizmu i wiary we własne możliwości oraz obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu”.

Nie zabrakło też  podziękowań ze strony absolwentów, którzy wręczając piękne kwiaty.

Dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom podsumowali zaangażowanie i poświęcony im czas.

Piątkowe przedpołudnie było też czasem do wręczenia nagród tym, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, prezentowali wzorową postawę godną miana absolwenta naszej szkoły i stali się jej chlubą. Sukcesy uczniów zostały nagrodzone świadectwem z wyróżnieniem, dyplomami i upominkami, a także certyfikatami.

Wyjątkową oprawę miało podsumowanie działań wolontariatu i akcji honorowego krwiodawstwa. Z wielkim podziwem patrzyliśmy na uczniów i słuchaczy SDD, którzy swoją postawą pomagali wszystkim potrzebującym.

Na zakończenie wystąpił zespół muzyczny „ Jaśnie Pany”, którego muzyka wprawiła niektórych maturzystów ( i nie tylko) w wyjątkowy nastrój.

 

{gallery}artykuly_zdj/2012_2013/zakonczenie{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status