Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2021/2022(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

6 października 2021 r. na terenie rekreacyjnym stawów miejskich w Oleśnicy odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Organizatorem biegów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, który reprezentowała Beata Surdej oraz WKS „Oleśniczanka”.
Do rywalizacji w kategorii dziewcząt przystąpiły zespoły trzech oleśnickich szkół ponadpodstawowych. Dziewczęta pokonywały trasę na dystansie 6 x 900 metrów.

W kategorii chłopców na linii startu stanęły cztery zespoły. Oprócz szkół oleśnickich pojawił się również zespół z ZSP w Międzyborzu. Na trasie 6 x 1200 metrów najlepsi okazali się reprezentanci ZSZ w Oleśnicy.

Składy reprezentacji:

Dziewczęta:
1.Szopa Martyna
2.Gabor Natalia
3.Piątek Martyna
4.Rzepecka Aniela
5.Nijak Oliwia
6.Żebracka Milena
Kulpa Gabriela,Łata Kinga,Malinowska Klaudia,Błasiak Paulina, Wilgosz Andżelika
opiekun: Beata Horbacz

Chłopcy:

  1. Choroszy Ksawier
  2. Jaszcz Kacper
  3. Kałwiński Dawid
  4. Kissler Wojciech
  5. Mielczarek Jan
  6. Szopa Mikołaj
    Perlik Jakub, Śliwka Jakub,Papis Damian, Pawiński Andrzej opiekun: Beata Surdej Drużyna chłopców jako mistrz powiatu będzie reprezentować powiat oleśnicki w Dolnośląskich Przełajowych Biegach Sztafetowych, które odbędą się 12.10.2021 roku.
zawody

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status