Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2021/2022(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Angelus Silesius

Warsztaty 16 Grudnia 2009r.

Dnia 16 Grudnia 2009r. odbył się wyjazd do Wrocławia na warsztaty językowe. Brali w nich udział uczniowie naszej szkoły z różnych klas. Warsztaty prowadziły dwie sympatyczne panie z „Domu Spotkań im. Angelusa Silesiusa” : Asia i Kamila. Na zajęciach poruszane były problemy ludzkości. Rozmawialiśmy o konfliktach między narodami i o ich konsekwencjach. Dodatkową atrakcją zajęć były gry zespołowe o charakterze edukacyjnym. Zajęcia były zabawne ale także pouczające. Dużo dowiedzieliśmy się o różnych kontynentach. W czasie zajęć były przerwy, podczas których był przygotowany dla nas pyszny i ciepły poczęstunek. W ostatniej części zajęć  odwiedził nas gość specjalny – Michael. Michael jest niemieckim studentem, który uczy się w Polsce. Opowiadał nam w języku niemieckim o swoich przeżyciach związanych z licznymi wyprawami w różne zakątki świata.
Pokazywał nam zdjęcia z Migeni oraz Tanzanii. Mieliśmy okazję podziwiać egzotyczną przyrodę oraz przyglądać się ludziom, którzy zamieszkują te tereny. Miejmy nadzieję że takie warsztaty będą się odbywały częściej. Opiekunami grupy były p. mgr Dorota Kuźnik i p. mgr Ewa Mider.

Przygotowały:  K. Piszczałka. A. Wańczyk, J. Piech.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status