Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Rozpoczęcie Roku 2010/2011

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

Tegoroczny apel był 65 w historii Naszej Szkoły rozpoczynającym rok szkolny.

Po wakacyjnej przerwie ponownie wróciliśmy w mury szkoły, by zacząć kolejny rok nauki, który przybliży nas ku upragnionemu celowi: zdobycia zawodu, ukończenia szkoły i zdania matury. Jeżeli wszyscy z ochotą i zaangażowaniem zabierzemy się do pracy, to nasze marzenia z pewnością nie okażą się płonne. Powitaliśmy do niedawna gimnazjalistów, dziś uczniów klas pierwszych naszej szkoły.
1 wrzesień był także okazją do wręczenia stypendiów tym uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, prezentowali wzorową postawą godną miana ucznia szkoły i są jej chlubą. Nagrodzeni zostali:

  • Klaudia Gałek z klasy 3 TE
  • Adriana Szurka z klasy 3 TE

Nagrody wręczył przedstawiciel Organu Prowadzącego naszą szkołę Przewodniczący Rady Powiatu pan Marian Horbacz.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zbiegła się z ważnymi dla naszego państwa i narodu rocznicami: 71. rocznicą Wybuchu II Wojny Światowej i 30. rocznicą podpisania porozumień sierpniowych, co zapoczątkowało zmiany polityczne i ustrojowe w naszym kraju. W obu przypadkach, wydarzenia te zostały okupione krwią naszych rodaków, o czym nikomu, a szczególnie nam, młodym Polakom, nie wolno zapomnieć.

{gallery}/artykuly_zdj/2010_2011/rozpoczecie_roku/{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status