Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Zawodowego

Dnia 9 czerwca 2014r. odbył się I Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Zawodowego w zawodzie sprzedawca pt. Obsługa klienta. Dialogi w języku angielskim i zadania zawodowe przedstawiali uczniowie klasy II a sp. W konkursie brało udział 17 uczniów. Najlepsze wyniki uzyskali: Filip Dziuba, Paulina Kiełkiewicz, Maksymilian Konopielko, Wioletta Szymańska. Opiekunowie:Hanna Dunowska i Violetta Szczepanik. Kolejna edycja – rozszerzona w roku 2014/15.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status