Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Szkolny konkurs – Zdrowy Tryb Życia „Żywienie”

Dnia 16 czerwca 2014 r. odbył się Szkolny konkurs Zdrowy Tryb Życia „Żywienie” dla klasy II TI. Uczniowie pisali teksty z dziedziny zdrowego trybu życia w języku angielskim i polskim oraz przygotowywali plakaty z tego zakresu. W konkursie uczestniczyło 14 uczniów. Najlepiej wypadli: Damian Gęglawy i Daniel Gruszczyński.

Konkurs przygotowywali: H. Dunowska, J. Janiuk, V. Szczepanik, J. Towarzyńska. Następna edycja w roku 2014/2015.

{gallery}dzienna_szkola/zywienie{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status