Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Śląskie Targi Cukiernicze

W ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego II w dniu 4 marca 2013r.
odbyła się wycieczka zawodoznawcza do Katowic na Śląskie Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie SweetTarg 2013.

W wyjeździe wzięły udział klasy II a SP i III TH. Mieliśmy okazję zapoznać się z metodami marketingowymi prezentowanymi przez firmy cukiernicze, ale także producentów urządzeń i opakowań. Zebraliśmy również wiele folderów, ulotek reklamowych z bogatą ofertą handlową proponowaną przez wystawców firm. Największym zaskoczeniem w trakcie targów były smaki lodów. Udało nam  się spróbować między innymi lodów o smaku: sernika z jabłkiem, arbuzowych oraz dyni z amaretto. Hitem najbliższego sezonu mają stać się wafelki do lodów w formie tulipana. Zaprezentowane zostały również pulpy owocowe oraz możliwe ich kombinacje w koktajlach. W trakcie targów odbyły się pokazy mistrzów Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego. Mogliśmy zatem obserwować pokazy oraz przeprowadzać rozmowy z przedstawicielami działów promocji różnych firm.

Dzięki tej wycieczce mogliśmy pogłębić swoją wiedzę z marketingu i ekonomiki, którą zamierzamy wykorzystać na lekcjach oraz w przyszłej pracy.

{gallery}MKZ_II/Katowice{/gallery}

Opiekunami wycieczki były panie: Wioletta Efinowicz, Jadwiga Towarzyńska, Aleksandra Szyszka.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status