Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy

Rekrutacja 2021/2022(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Turniej szachowy

W dniach 18-25 października 2021 r. w naszej szkole odbył się turniej szachowy, który jednocześnie był eliminacjami do zawodów powiatowych. Wzięło w nim udział 18 uczniów naszej szkoły.

• Herba Julia kl. 3 TSp

Po wielu zaciętych pojedynkach, które były na wyśmienitym poziomie, zwycięzcami turnieju chłopców zostali:

• Sebastian Kucharski kl. 3 TSp – I miejsce
  • Miłosz Rogoziński kl. 3 TEg – II miejsce
  • Paweł Łacny kl. 3 TSp – III miejsce

W kategorii dziewcząt zwyciężyła  Nikola Wierzchołek, która w finale pokonała koleżankę z klasy Julię Herbę.

Pierwsze trzy miejsca chłopców i pierwsze dziewcząt, reprezentowały Zespół Szkół Zawodowych podczas zawodów Powiatowych w Szachach, które odbyły się 26 października 2021 r. w I LO w Oleśnicy, gdzie na osiem szkół powiatowych, nasza szkoła zajęła IV miejsce.

Organizatorami zawodów szkolnych byli panowie Wojciech Salik i Marcin Hejninger.