Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS MOTORYZACYJNY 2012

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS MOTORYZACYJNY W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Więcek Paweł  W dniu 29.03.2012 roku odbył się konkurs motoryzacyjny naszej szkoły ze znajomości przepisów ruchu drogowego, budowy pojazdów i pierwszej pomocy . Celem tego konkursu było zwrócenie uwagi  uczniom naszej szkoły  na bezpieczne poruszanie się z domu do szkoły i  ze szkoły do dom  W konkursie wzięło udział 36 uczestników.Po trudnych  zmaganiach do drugiej tury zakwalifikowały się następujące osoby:

1. Wawrzynkowski  Damian – 18 pk
2. Więcek Paweł – 18 pk
3. Serafin Marcin- 18 pk
4. Jakubowski Łukasz – 18 pk 
5. Bednarski Sebastian – 18 pk
6. Burzyński Mateusz – 18 pk

 

W drugiej turze zmagania nabrały większych emocji walczono o I , II, III  miejsce  w konkursie.  
Po sprawdzeniu wyników w ostatniej turze wyłoniono trzech najlepszych uczestników konkursu:

1. Więcek Paweł  
2. Wawrzykowski Damian      
3. Jakubowski Łukasz
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status