Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2021/2022(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

WIELKI QUIZ WIEDZY O EU

 W październiku Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Wrocław przygotował i przeprowadził „Wielki Quiz Wiedzy o Unii Europejskiej”. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie osoby, które ukończyły 16 rok życia, posiadają zdolność do czynności prawnych, a także zamieszkują województwo dolnośląskie. Quiz składał się z 25 pytań jednokrotnego wyboru, a każdy uczestnik mógł wziąć w konkursie udział tylko raz. Ze względu na bardzo wysokie wyniki, jury konkursowe nie tylko wyłoniło laureatów z podziałem na I, II i III miejsce, ale też zdecydowało się na przyznanie dwóch nagród ex aequo na drugim miejscu oraz zwiększyło ilość wyróżnień z 5 do 9. Z przyjemnością informujemy, że wśród osób wyróżnionych w konkursie znalazło się troje uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnicy. Są to Wiktoria Maciaszczyk z kl. 2 Spp oraz Karol Możdżeń i Jakub Sikora z kl. 2 TSp. Ze względu na sytuację w kraju nagrody uczniowie otrzymają pocztą.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status