Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Wyniki konkursu na „Kartkę Świąteczną”

W grudniu bieżącego roku odbył się konkurs na „Kartkę Świąteczną”. Wzięli w nim udział wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły. Sposród nadesłanych kartek jury: p. Józefa Janiuk i p. Dariusz Rzepka wyłoniło trzy najciekawsze prace:
I miejsce: Rachel Wiktor kl. III TI,
II miejsce: Widłowski Patryk kl. III TI,
III miejsce: Rosiński Kamil i Zubek Mikołaj kl. I TM.
Nagrodzonym gratulujemy kreatywności!
Wszystkim dziękujemy za udział i przesyłamy świąteczne życzenia:
Spokojnych, rodzinnych, pełnych ciepła, miłości, zgody i zrozumienia Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiego dobra w nadchodzącym Nowym Roku.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status