Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Wyniki Ligi Klas w piłkę nożną

W listopadzie została rozegrana Liga Klas w piłkę nożną, w której uczestniczyło dwadzieścia zgłoszonych klas z naszej szkoły. Po fazie grupowej i półfinałach, w finale wyłoniono trzy najlepsze zespoły:

I miejsce: kl. 3 TMg

II miejsce: kl. 3 TMp

III miejsce: kl. 3 TSp

Najlepszym strzelcem Ligi Klas został Dawid Maliga z kl. 3 TMg, zdobywając siedemnaście bramek. Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Krasinkiewicz z kl. 3 TEg, a najlepszym zawodnikiem został Jakub Perlik z kl. 3 TMp.

Organizacją Ligi klas zajmowała się kl. 3 TIg pod przewodnictwem Kacpra Szymańskiego i opieką nauczycieli: Darosława Sikory i Grzegorza Jarosa. Podziękowania również dla Uczniów i Sędziów, którzy zaangażowali się w organizację Ligi Klas.

Grzegorz Jaros

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status