Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2021/2022(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Wyróżnienie w Oleśnickim Konkursie Poezji i Prozy Lwowskiej

17 listopada w sali konferencyjnej Oleśnickiej Biblioteki Publicznej odbył się finał  XV Oleśnickiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy  Lwowskiej i Kresowej im. Mariana Hemara. Konkurs jest organizowany przez Towarzystwo Miłośników Lwowa oraz Szkołę Podstawową nr 7 w Oleśnicy, odbywał się pod patronatem Starosty Powiatu Oleśnickiego. Na uroczystości, oprócz zaproszonych gości i uczestników konkursu, obecni byli także nauczyciele. Konkurs prowadził Prezes Towarzystwa Miłośników Lwowa w Oleśnicy Leszek Mulka. Prezentacje finałowe odbyły się w dwóch kategoriach: uczniowie z klas IV-VII oraz klasy VIII, licea i  technika.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica  kl. III TH g Kornelia Makowska. Przedstawiła fragment utworu Krystyny Chiger „Dziewczynka w zielonym sweterku”. Opiekunem uczennicy była Jadwiga Woźniak. Z radością informujemy, że Kornelia uzyskała wyróżnienie. Laureatka otrzymała dyplom, nagrody książkowe i kalendarze lwowskie na rok 2022. Nagrody laureatom wręczył  Prezes Towarzystwa Miłośników Lwowa. Gratulujemy Kornelii sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach konkursu.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status