Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

X Targi Młodzieżowej Przedsiębiorczości

25 maja 2011 r. odbyły się w naszej szkole
X Targi Młodzieżowej Przedsiębiorczości

na których uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oleśnickiego oraz Polkowic i Świdnicy zorganizowali ponad dwadzieścia stoisk

 

25 maja 2011 r. odbyły się w naszej szkole X Targi Młodzieżowej Przedsiębiorczości na których uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oleśnickiego oraz Polkowic i Świdnicy zorganizowali ponad dwadzieścia stoisk  (miniprzedsiębiorstw) z między innymi: wyrobami cukierniczymi, kolorową biżuterią, różnego rodzaju gadżetami i ekologicznymi torbami. Była też karczma ze ,,swoiskim,, jedzeniem.

Targi otworzył Starosta Oleśnicki – Zbigniew Potyrała.

Uczestnicy RTM i ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki zaś laureaci- sprzęt komputerowy.

Organizatorem targów było Koło Marketingowe ,,FOKUS ,, którego opiekunem od lat jest mgr Wiesław Szymkiewicz swoisty ,,spirtus movens” RTM.

Wydarzeniem zasługującym na szczególną uwagę, był fakt podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy naszą szkołą a Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu, które sygnowali: dyrektor ZSP mgr Jacek Stala, kanclerz WSB dr Marek Natalii oraz starosta Zbigniew Potyrała.

Zawarta umowa dotyczy wymiany doświadczeń edukacyjnych w tym metodyki prowadzenia  zajęć

mgr Barbara Szewczyk

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status