Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

XVI Edycja Krajowego Konkursu Produkcik

Konkurs ,,Produkcik” w dniach 02-04 czerwca 2011 r.

Finał konkursu Produkcik 2011, organizatorem turnieju jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Z grona kilkuset miniprzedsiębiorstw, funkcjonujących w całej Polsce do finału dostało się 30 szkolnych firm.

Z naszej szkoły takim laureatem jest miniprzedsiębiorstwo Raj Słodkości. Grupa uczniów prowadzona przez Wiesława Szymczykiewicza. Reprezentowali oni powiat oleśnicki i naszą szkołę. Jest to duże wyróżnienie, na przestrzeni ostatnich 8 lat nie udało się naszym uczniom dostać do finału krajowego. Konkurencja jest z każdym rokiem coraz mocniejsza. Dzisiejszy sukces jest sam w sobie dużym wyróżnieniem dla uczniów naszej szkoły.
W trakcie konkursu brano pod uwagę – oryginalność produktu – prezentację osiągnięć – wystrój stoiska – efekty ekonomiczne.
Nasze mini zaprezentowało się znakomicie, jury oceniło bardzo wysoko nas w każdej kategorii, lecz na podium było tylko miejsce dla trzech miniprzedsiębiorstw. My stanęliśmy zaraz za podium , mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej.

{gallery}/artykuly_zdj/2010_2011/produkcik/{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status