Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Zakończenie roku 2009/2010

Zakończenie roku szkolnego 2009/2010 w dniu 25 czerwca 2010

Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru szkoły oraz wysłuchaniu hymnu, głos zabrał Dyrektor Szkoły Pan Jacek Stala oraz Członek Zarządu Rady Powiatu Oleśnickiego Pan Walerian Pietrzak. W imieniu uczniów wypowiedział się przedstawiciel samorządu szkolnego Zbigniew Leszczyna. Mówił on przede wszystkim o zbliżających się wakacjach, radości z opuszczenia murów szkoły na tak długi czas, bezpiecznej zabawie podczas wypoczynku oraz powróceniu do ławek z takim samym zapałem, z jakim je opuszczamy. Była to również dobra okazja, aby podziękować dyrekcji szkoły, gronu pedagogicznemu i wszystkim pracownikom administracji i obsługi szkoły za całoroczny trud, który włożyli w naszą edukację. Dowodem wdzięczności były kwiaty złożone na ręce Pana Dyrektora.

Niewątpliwie była to również dobra okazja do wręczenia wyróżnień dla najbardziej uzdolnionych uczniów oraz podziękowań dla osób aktywnie uczestniczących w życiu szkoły.

Z wyróżnieniem rok szkolny 2009/2010 ukończyli:

  • Kinga Mariasz  z klasy 2 TE (średnia ocen  5,37)
  • Maciej Nobis z klasy 1 TM (średnia ocen  4,88)
  • Artur Dobrzycki z klasy 1 TM  (średnia ocen  4,81)
  • Mateusz Gmerek z klasy 2c wz  (średnia ocen  4,78)
Za dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie nagrody otrzymali:
  • Tomasz Sławiński 1TM
  • Michał Jarki 1TE
  • Patrycja Psuja 1TE
  • Aneta Wojciechowska 1TE
  • Katarzyna Łuczak 1TE
  • Barbara Duchnowska 1a sprzedawca
  • Karolina Wójcik 1a sprzedawca
  • Jakub Borowiak 1a sprzedawca
  • Jacek Sroga 1 TI
  • Andżelika Chudyk 1 TI
  • Roman Szlacheta 1 mps
  • Marlena Grześnik 2 a wz
  • Anna Czarna 2 TE
  • Klaudia Gałka 2 TE
  • Adrian Szurek 2 TE
  • Sabina Wójtowicz 2 TE
  • Paulina Maderak 2TE
  • Jakub Nobis 2 TM
  • Karol Trzópek 2 TM
  • Martyna Kwaśniewska 2 LPE
  • Karolina Sołtkowska 2 LPE
  • Dagmara Territo 2 c wz
  • Elżbieta Urbaniak 2 c wz
  • Aleksandra Mazurkiewicz 3 B TE
  • Aneta Zięba 3 BTE
  • Paweł Tychański 3 B TM
  • Paweł Kozieł 3 A TM
  • Piotr Małasiński 3 A TM
Za zajęcie III miejsca drużynowo w trzydziestym Międzywojewódzkim Konkursie Rachunkowości nagrody otrzymują :
  • Kinga Mariasz, Klaudia Gałka oraz Adrian Szczurek z klasy 2 TE

Za zajęcie pierwszego miejsca w Turnieju wiedzy o Oleśnicy i regionie nagrody otrzymują:

  • Kinga Mariasz 2 TE
  • Magdalena Gabryliszyn 2TE
  • Małgorzata Chalik 2 TE
Za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie matematycznym „Z GEOMETRIĄ ANALITYCZNĄ ZA PAN BRAT” nagrodę otrzymuje:
  • Dawid Wawszczyk 3 b TM
Za zajęcie trzeciego miejsca w konkursie matematycznym „Z GEOMETRIĄ ANALITYCZNĄ ZA PAN BRAT” nagrodę otrzymuje:
  • Kinga Mariasz 2 TE

Za zajęcie 1-go miejsca w szkolnym konkursie Ciekawa Geografia nagrodę otrzymuje :

  • Agata Balicka 2 a sprzedawca

2-go miejsca:

  • Kinga Mariasz 2 TE

3-go miejsca:

  • Jakub Nobis 2 TM

Za udział w konkursie na plakat na temat Szkodliwości Palenia Tytoniu nagrody otrzymują:

  • Roksana Krakowiak 1 b sprzedawca
  • Agnieszka Biegańska 2 ZI

Za zajęcie 1 miejsca w konkursie bibliotecznym Poznaj po słowie, co kto ma w głowie nagrodę otrzymuje :

  • Artur Dobrzycki 1 TM

Za zajęcie 2 miejsca w konkursie bibliotecznym Poznaj po słowie, co kto ma w głowie nagrodę otrzymują :

  • Maciej Domański 1 TM
  • Remigiusz Ślusarczyk 1 TI

Za zajęcie 3 miejsca w konkursie bibliotecznym Poznaj po słowie, co kto ma w głowie nagrodę otrzymuje :

  • Anita Czerwińska 3 ATE

Za aktywną postawę czytelniczą i zaangażowanie w Zycie biblioteki nagrody otrzymują

  • Anita Czerwińska 3 ATE
  • Urszula Barglińska 3 ATM
  • Małgorzata Hylla 3 ATM

Za aktywną pracę w Samorządzie Szkolnym nagrody otrzymują:

  • Anna Jabłońska 3 ATE
  • Anna Hajntze 3 ATE
  • Katarzyna Maksyminko 3 ATE
  • Robert Soja 3 BTM
  • Edyta Pieprzycka 3 BTE
  • Katarzyna Maleszka 3 BTE
  • Urszula Barglińska 3 ATM
  • Małgorzata Hylla 3 ATM
  • Łukasz Anger 3 BTM
  • Kamil Janiak 3 BTM
  • Łukasz Ziubrzycki 3 ATM
  • Zbigniew Leszczyna 2 TI
  • Joanna Szubertowicz 1 AZI
  • Dariusz Dubeński 3 ATM

Za zajęcia I miejsca w mistrzostwach szkolnych w piłkę nożną dyplomy otrzymują uczniowie z klasy 2TI:

  • Łukasz Grusza
  • Grzegorz Bielak
  • Tomasz Głąb
  • Damian Wawrzynkowski
  • Arkadiusz Olejnik
  • Michał Bukowski
  • Mateusz Tarnowski

Szkolny Certyfikat potwierdzający umiejętności podstaw projektowania procesów technologicznych na obrabiarki, sterowane numerycznie z wykorzystaniem oprogramowania typu CAM otrzymują:

 

  • Uczniowie z klasy 3 a technikum mechanicznego :
    • Rafał Pietras
    • Michał Krawczuk
    • Rafał Gontarz
    • Paweł Kozieł
    • Michał Kokot
    • Michał Janczur
  • Uczeń z klasy 3 b technikum mechanicznego : 
    • Paweł Krawczyński
  • Uczeń z klasy 1 mechanik pojazdów samochodowych : 
    • Damian Kwiecień
  • Uczniowie z klasy 2 technikum mechanicznego : 
    • Radosław Grzelak
    • Jacek Karwacki
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status