Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

zakończenie roku 2014

zakończenie roku 201427 czerwca był długo oczekiwanym dniem  dla wszystkich uczniów i nauczycieli. Apel przygotowany przez samorząd szkolny rozpoczął się jak zawsze bardzo uroczyście. Wystąpienie Pana Dyrektora, który przekazał życzenia  udanego odpoczynku i przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji zakończyło się smutnym komunikatem. Otrzymaliśmy wiadomość, że obdarzony szczególnym autorytetem ksiądz Igor Urban został oddelegowany do innej parafii i nie zobaczymy go we wrześniu.

Poproszony o zabranie głosu , jak zawsze został z uwagą wysłuchany.  Jego słowa pożegnania były wzruszające, szczególnie dlatego, że  wspomniał o  wypadku na basenie szkolnym . Podziękował wszystkim za swoje pierwsze doświadczenie  pedagogiczne i zapewnił, że będzie wspierał całą społeczność  naszej szkoły swoją modlitwą.

W imieniu uczniów wystąpiła Kamila Pietrzak, która podziękowała kwiatami dyrekcji i nauczycielom za  całoroczny trud i życzyła niezapomnianych wrażeń w czasie letniego wypoczynku.

W tym roku za wyniki w nauce nagrodzono razem 24 uczniów, w tym 12 z nich otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Najwyższą średnią 5,0 uzyskał uczeń 2 Ti Patryk Konopka.

Tylko 1 uczeń z 1a WZ otrzymał nagrodę za 100% frekwencję. Dyplomami nagrodzono także uczniów, którzy oddając honorowo krew ratują życie wielu ludziom.

Po zakończeniu apelu młodzież spotkała się ze swoimi wychowawcami, aby otrzymać upragnione świadectwa.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły wspaniałych wakacji życzy Jadwiga Skorek

{gallery}dzienna_szkola/zakon2014{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status