Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2020/2021(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Zakończenie roku ZSZ

Zakończenie roku ZSZ

Zakończenie roku ZSZW dniu 15 czerwca 2012 r., uroczystym apelem pożegnaliśmy kończące swą edukację klasy zawodowe.

Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie przemówił pan dyrektor oraz zaproszeni goście.

Najlepszych uczniów nagrodzono za bardzo dobre wyniki w nauce, krwiodawstwo i działalność w PCK, za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych oraz konkursach, a za pracę w szkolnym zespole  – muzycy otrzymali statuetki w kształcie klucza wioliniowego.

{gallery}artykuly_zdj/2011_2012/zakoncz_zsz{/gallery}

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status