Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Akcja ,,Czerwona czapeczka”

4 grudnia 2015 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Czerwonej Czapeczki pod hasłem „DLA EMILKI”. Uczniowie ze wszystkich klas zaangażowali się w przygotowanie słodkich wypieków, smakowitych tostów i przepięknych ozdób świątecznych. W czasie przerw wspaniałe dziewczyny z klas: IV TE, IV TH, IV TS i III TH zachęcały nauczycieli, pracowników szkoły i wszystkich uczniów do zakupu przygotowanych słodkości, tostów i upominków świątecznych. Nad zaopatrzeniem czuwali niezawodni mechanicy z klasy IV TM i spedytorzy z klasy II TS.

Oni też przygotowali wszystkie stoiska i pomagali w organizacji. Dzięki zaangażowaniu uczniów naszej szkoły Dzień Czerwonej Czapeczki upłynął w przepięknej świątecznej atmosferze i na pewno pozostanie w naszej pamięci bardzo długo. Uświadomił nam także, że wszyscy jesteśmy jedną szkolną RODZINĄ i kiedy jest taka potrzeba, zawsze możemy na siebie liczyć. Najważniejsze, że dzięki ofiarności wielu osób udało się pomóc naszej koleżance Emilce. Mamy nadzieję, że za rok, kiedy znów będziemy obchodzić Dzień Czerwonej Czapeczki, Emilka będzie z nami.