Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Capture The Flag „153+1”

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  konkursie informatycznym typu Capture The Flag, organizowanym przez Centrum Bezpieczeństwa pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministrerstwa Sprawiedliwości oraz Szkołę Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości. To ogólnopolski konkurs skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osób w wieku 18 –  26 lat, którego ideą  jest rozwijanie zainteresowań młodzieży kwestiami cyberbezpieczeństwa oraz wykorzystaniem swoich  umiejętności zgodnie z prawem.

Konkurs odbył się w dniach 05 – 06 listopada 2022 r. w formie online. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny utworzone przez uczniów z klasy 3 TI:

  • „1OOO P1NGU” – Dawid Matiaszewski i Kamil Kubiczek;
  • Ragnarok” – Hubert Kuświk i Rafał Jończyk.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Strona konkursowa:  https://153plus1.pl/