Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Czytelnicza lista przebojów

Nagrodę za aktywny udział w Czytelniczej Liście Przebojów września 2020 r. otrzymała uczennica klasy  II TS p  Nikola Wierzchołek. Gratulujemy! Prezentujemy też książkę miesiąca.

KSIĄŻKA WRZEŚNIA

RHYS Synowie zemsty #1
Agnieszka Siepielska RHYS Synowie zemsty #1

Niebezpieczni mężczyźni, mafia i zło, które czai  się za rogiem. Dwudziestoczteroletnia Viviana Thomson pracuje w luksusowym sklepie z odzieżą męską. Pewnego dnia dowiaduje się, że nastąpiła pomyłka. Jeden z klientów otrzymał inne garnitury, niż te, które zamawiał, a teraz domaga się, by osobiście dostarczono mu właściwe. Mimo że Viviana nie jest odpowiedzialna za tę sytuację, zgadza się pojechać do domu mężczyzny.
Rhys Miller jest szanowanym i nieziemsko przystojnym milionerem. Lubi, gdy wszystko idzie po jego myśli. Wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję, żeby ugrać coś, na czym mu zależy. Dostarczenie niewłaściwego zamówienia pozwala mu więc wprowadzić w życie plan, który zaczął sobie układać jakiś czas temu. Gdy widzi Vivianę u siebie, ma już pewność, że podjął właściwą decyzję. Dziewczyna nie ma pojęcia o tym, że właśnie trafiła prosto do paszczy lwa.
Rhys to pierwsza część serii „Synowie Zemsty” o mafijnej rodzinie Valenti. Bohaterowie tej powieści zmagają się z piętnem przeszłości i skrywają wiele tajemnic. Książki te czyta się jednym tchem i wciągają od pierwszej strony.