Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Czytelnicza lista przebojów

Nagrodę za aktywny udział w Czytelniczej Liście Przebojów

września 2021 r. otrzymała uczennica klasy  I TH   PAULINA   SZCZĘCH. Gratulujemy! Prezentujemy też książkę miesiąca.

KSIĄŻKA WRZEŚNIA

Erin Hunter „Ucieczka w dzicz”

Tom 1 serii Wojownicy

 

W książce przedstawione są losy kotów.Od wieków cztery klany wojowniczych zwierząt  dzieliły las według praw ustanowionych przez przodków. Jednak jeden z nich odrzucił odwieczny porządek, stwarzając zagrożenie dla pozostałych.

Bezwzględne koty z Klanu Cienia otaczają siedlisko walecznych, choć mniej licznych kotów z Klanu Pioruna. Błękitna Gwiazda, ich przywódczyni, i jej dumni wojownicy – Lwie Serce i Tygrysi Pazur – nie poddadzą się bez walki, zdecydowani bronić za wszelką cenę swoich pobratymców i młodych.

Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, w lesie pojawia się zwyczajny, domowy kot, o którym mówiło proroctwo i który odmieni losy tych ziem. Jeżeli nie przeszkadzają Wam rozlewy krwi, gorąco polecam tę książkę.