Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

„Day by day” w ZSP

Nasi uczniowie biorą udział w konkursie z języka angielskiego o charakterze ogólnopolskim. Zamierzeniem konkursu jest zaangażowanie uczniów do prowadzenia pamiętnika z codziennego życia w języku angielskim, co w konsekwencji ma zachęcać ich do posługiwania się owym językiem na co dzień. Tematyka konkursu jest dowolna. Praca może składać się z opisu kolejnych lub też wybranych dni. Głównym bohaterem pamiętnika może być autor, ale także osoba wymyślona przez autora. Internauci wybierają najlepsze ich zdaniem prace poprzez publiczne głosowanie na zgłoszone prace.
Do finału konkursu dostaną się prace, które otrzymały największą liczbę głosów Internautów. Na daną pracę można głosować tylko raz, można natomiast zagłosować na kilka prac. Prace które dostaną się do finału zostaną ocenione przez specjalnie powołane do tego celu jury składające się z nauczycieli języka angielskiego.
Nasi zdolni uczniowie również biorą udział w tym konkursie. Poniżej prezentujemy ich prace. Serdecznie zachęcamy do głosowania na nie!

Strona konkursu na której można głosować na prace: LINK

Prace naszych uczniów:
Pamiętnik Wiktora Kwaska
Pamięnik Michała Szumskiego