Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Dobroć dawana innym, zawsze do nas powraca…

Tradycyjnie od wielu lat dniu 6 grudnia 2016r.  wraz z pedagogiem  szkolnym Małgorzatą Kamińską  odwiedziliśmy  dzieci  w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym i dorosłych w Domu Pomocy w Dobroszycach. Wizyta  Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci przywitały Mikołaja bardzo radośnie, a na twarzach zagościł uśmiech. Następnie asysta Mikołaja ujawniła swój niezwykły talent artystyczny  prezentując swój program wszystkim obecnym. Zorganizowaliśmy wspólne zabawy, w które zaangażowaliśmy wszystkie dzieci  i dorosłych. Emocje, które nam towarzyszyły ten dzień były bardzo silne, spotęgowane wizytą ogólnopolskiej telewizji, która zarejestrowała całe zdarzenie. Spotkanie upłynęło w wesołej atmosferze, a świąteczny nastój udzielił się wszystkim. W podziękowaniu za otrzymane prezenty dzieci recytowały wiersze oraz zaśpiewały piosenkę Mikołajowi zapraszając  do odwiedzin za rok. Spotkanie odbyło się dzięki zaangażowaniu uczniów,  wychowawców i nauczycieli naszej szkoły, którzy przygotowali paczki.

Mikołaj-Wojciech Kemski kl.4 Tm

Anioły-Aleksandra Trzópek kl.3 sp    

Jowita Miter kl.1 sp 

Natalia Łuczak kl.4 Ts

Marcin Fidler kl.2Ts

Maksymilian Prus kl.1 Ti

Galeria zdjęć:

https://drive.google.com/open?id=0ByO_jWS8LuJbNXdGT1ZjVnBnN1k