Rekrutacja 2023/2024(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Finał Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Aerobiku Rekreacyjnym.

Uśmiech

Dnia 15.04.2014 r. w hali Młodzieżowego Centrum Sportu we Wrocławiu, odbył się FINAŁ DOLNOŚLĄSKIEJ LICEALIADY MŁODZIEŻY W AEROBIKU REKREACYJNYM, której organizatorem był Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk we Wrocławiu.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy reprezentowała „Taneczna Rodzinka z 20 „ w składzie:

  • Julita Malerek
  • Agnieszka Janoś
  • Adrianna Wójcik
  • Patrycja Sikora
  • Katarzyna Kaznowska
  • Daria Czapla
  • Anna Beer

Opiekunem zespołu była p. Agnieszka Bernacka.

 

Dziewczęta zaprezentowały układ, którego kompozycja zawierała elementy podstawowe („pompki”, „brzuszki”, „ pajace”, element równoważny, zmiany ustawień minimum 6 razy), połączone różnego rodzaju krokami tanecznymi, podskokami, obrotami, formami ćwiczeń kształtujących z różną pracą ramion.

 

Zawody były na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, a nasz zespół po bardzo wyrównanej walce, zajął VII miejsce .

Gratulujemy „ Tanecznej Rodzince z 20″ występu, dobrego humoru i ogromnego entuzjazmu podczas zawodów .Uśmiech

{gallery}dzienna_szkola/faerobik{/gallery}