Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Dzień Bezpiecznego Intenetu 2015

Dnia 19.02.2015r. w ZSP  po raz kolejny odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyło hasło” Razem tworzymy lepszy Internet”. W spotkaniu brały udział wybrane klasy, które uczestniczyły w wykładzie Karola Cieplika – przedstawiciela oleśnickiej policji – specjalisty od spraw cyberprzestępczości w Internecie. Uczniowie zapoznali się z kodeksem karnym i obowiązującym prawem w tym zakresie. Został również roztrzygnięty konkurs na plakat. Sposród 72 prac jury w składzie:Dariusz Rzepka, Józefa Janiuk i Stanisław Lota wyróżniło plakaty następujących osób: A. Łozy, D. Rzepki, M. Filipowiaka, M. Ziętka, P. Konopki, K. Kazimierskiego i G. Kubiszyna.

 

 

{gallery}dzienna_szkola/dbi_2015{/gallery}

Wyróżnione plakaty:

{gallery}dzienna_szkola/dbi1_15{/gallery}