Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Dzień Bezpiecznego Internetu 2015

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Po raz kolejny w naszej szkole dnia 19 lutego będzie obchodzony Dzień Bezpiecznego Internetu.

Tegoroczne działania organizowane są pod hasłem „Razem tworzymy lepszy Internet”. Celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na rolę każdego użytkownika  sieci w budowaniu bezpiecznego oraz przyjaznego Internetu.

Z tej okazji został przeprowadzony konkurs na plakat, będą miały miejsce również prezentacje, wykłady i spotkanie z funkcjonariuszem policji odpowiedzialnym za bezpieczeństwo użytkowników w sieci.